Platformy pionowe, Krzesełka schodowe, Platformy schodowe, Schodołazy

Platformy Pionowe

Vimec oferuje szeroki wybór platform pionowych wysokiego i niskiego podnoszenia, odpowiednich do instalacji w budynkach prywatnych i użyteczności publicznej (takich jak biura, urzędy, szkoły, sklepy, teatry itp.) – zarówno wewnątrz jaki na zewnątrz tych obiektów. Platformy charakteryzują się zawsze estetycznym wykonaniem i ciekawym designem, są bezpieczne dla użytkowników i osób postronnych oraz proste w obsłudze. Z powodzeniem mozna je dopasować do każdego miejsca.

Krzesełka Schodowe

Vimec oferuje kilka rodzajów krzesełek poruszających się wzdłuż biegów schodów oraz przeznaczonych do instalacji wewnątrz i na zewnątrz budynków. Są idealnym rozwiązaniem dla osób z ograniczoną sprawnościa ruchową, ktore chcą swobonie poruszać się między piętrami w domu. Krzesełka schodowe Vimec odpowiadają najwyższym standartom bepieczeństwa oraz są bardzo wygodne, nieskomplikowane w użyciu, a ich stylistyka pozwala na łatwe wpasowanie ich w wystrój każdego domu.

Platformy Schodowe

Platformy schodowe Vimec występują w dwóch wersjach: platformy z torem prostym jeżdzące tylko nad jednym biegiem schodów oraz platformy z torem krzywoliniowym obsługujące więcej biegów schodowych oraz spoczników. Nadają się do likwidacji barier architektonicznych w domach prywatnych oraz budynkach uzyteczności publicznej.

Schodołazy

Vimec oferuje schodołazy do przewożenia osób na wózkach inwalidzkich oraz dla osób, które mają kłopoty z chodzeniem po schodach i nie używają wózków. Schodołazy są bardzo dobrym rozwiązaniem dla indywidulanych użytkowników w ich domach, gdzie nie ma miejsca na instalację na stałe innych urządzeń, a także dlatego, że można je złożyć i zabrać ze sobą samochodem.